Darbostažas vaikų integracija vairuotojo pažymėjimas brexit darbo stažas

D.U.K

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=“Pagrindiniai klausimai“ i_icon_fontawesome=“fa fa-info-circle“ title_align=“separator_align_left“ border_width=“3″ add_icon=“true“][vc_toggle title=“Kokie bankai lietuvoje grynina užsienio čekius?“ style=“simple“]Medicinos bankas inkasuoja čekius išrašytus Jūsų vardu ES (išskyrus Graikijos) ir Norvegijos bankų šiomis valiutomis: EUR, GBP, NOK, SEK, DKK.

Sužinok daugiau www.medbank.lt[/vc_toggle][vc_toggle title=“Kaip persikelti darbo stažą įgyta užsenyje?“ style=“simple“]Dirbusiems Europos Sąjungos (ES) arba Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybėse ar Šveicarijoje dėl pensijos skyrimo reikia kreiptis pagal esamą gyvenamąją vietą:

Jei gyvenate Lietuvoje – į artimiausią „Sodros“ skyrių arba „Sodros“ Užsienio išmokų tarnybą adresu Kalvarijų g. 147, LT – 08221 Vilnius.

Jei gyvenate ES, EEE valstybėje ar Šveicarijoje – į kompetentingą gyvenamosios vietos įstaigą.

Sužinok daugiau www.sodra.lt[/vc_toggle][vc_toggle title=“Ką visų pirmą reikia padaryt grįžus?“ style=“simple“]Deklaruoti gyvenamąją vietą – tai galite padaryti seniunijoje pagal gyvenamąją vieta, arba elektronių budu „Elektroniniai valdžios vartai“ epaslaugos.lt, deklaravimas.

PSD ( privalomas sveikatos draudimas) – jei grįžote ir turite jau darbo vietą lietuvoje psd įmokos bus atskaitomos nuo Jūsų atlyginimo, jei neturit darbo ir kurį laiką neplanuojate dirbti įmokas reikėtų mokėtis patiems http://www.sodra.lt/lt/situacijos/informacija-draudejams/noriu-sumoketi-imokas/savarankiskai-moku-psd-imokas , jei planuojate dirbti ir norite būti apdraustas valstybės lėšomis tai galite padaryti užsiregistrave Darbo biržoje https://www.ldb.lt/Informacija/Patarimai/PatarimaiIeskantiemsDarbo/Puslapiai/dokumentai_registruojantis_db.aspx , taip pat valstybės lėšomis yra drausti pensininkai, moksleiviai, dieninių studijų studentai, kai vienas iš tėvų, augina vaiką iki 8 metų.

Prisiregistruoti gydymo įstaigoje (poliklinika ar šeimos gydytojo centras, klinika), kuri yra sudariusi sutartį su teritorine ligonių kasa dėl pacientams teikiamų paslaugų apmokėjimo.[/vc_toggle][vc_toggle title=“Kiek laiko galima važinėti su eu/ ne eu teisėmis lietuvoje?“ style=“simple“]Asmenims, turintiems Europos Sąjungos valstybėse narėse ir Europos ekonominės erdvės šalyse išduotus galiojančius vairuotojo pažymėjimus, juos keisti Lietuvoje neprivaloma.

Europos sąjungai ar Europos ekonominei erdvei nepriklausančių valstybių išduoti vairuotojų pažymėjimai. Lietuvoje galioja 185 dienas, tų šalių piliečių vairuotojų pažymėjimai, kurios yra ratifikavusios Vienos Kelių eismo taisyklių konvenciją.

Sužinok daugiau www.regitra.lt[/vc_toggle][vc_toggle title=“Kaip grįžti į lietuvą su naminiais gyvūnais?“ style=“simple“]Gyvūnai augintiniai nekomerciniais tikslais vežami iš Europos Sąjungos šalių turi tūrėti :

1.Ženklinimą (poodine mikroschema arba tatuiruote, jei ji padaryta iki 2011 m. liepos 3 d)
2.Vakcinaciją nuo pasiutligės arba Deklaraciją (pagal Reglamento (ES) Nr. 576/2013, 7 str. 2 dalies a punktą).
3.Gyvūno augintinio pasą.

Sužinok daugiau vmvt.lt/keliavimas-su-gyvunais[/vc_toggle][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]